
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 3 pF |
| Tolerance | 0.25 pF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 25 V |
| Thickness | 0.3 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 309
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01116
Ext.Price$0.01116
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01116 | $0.01116 |
| 10 | $0.00558 | $0.05580 |
| 50 | $0.00429 | $0.21450 |
| 100 | $0.00330 | $0.33000 |
| 500 | $0.00288 | $1.44000 |
| 1000 | $0.00252 | $2.52000 |
| 3000 | $0.00216 | $6.48000 |
| 5000 | $0.00186 | $9.30000 |
| 10000 | $0.00161 | $16.10000 |
| 30000 | $0.00139 | $41.70000 |
